Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #210699

Sekretär-majapidajanna, perspektiivis stuudiojuht / секретарша-экономка (горничная), в перспективе глава студии

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Esialgu:

  • Tallinnas kesklinnas asuva kodukontori-stuudio korrashoidmine,
  • abistamine lihtsamate bürootöödega.

Edaspidi, peale edukat väljaõpet ja praktikat (vt. lisaküsimust nr 4):
  • agentuuri keskstuudio töö korraldamine Tallinnas ning Eesti ja Läti filiaalide tegevuse koordineerimine,
  • uute tantsijakandidaatide leidmine, PR-üritused, reklaam, vestlused-kastingud ja lepingute sõlmimine kandidaatidega.

Первоначально:
  • поддержание в порядке домашнего офиса-студии в центре Таллинна,
  • помощь в простой конторской работе.

В дальнейшем, после успешного обучения и практики (см. вопрос 4):
  • организация работы центральной студии агентства в Таллинне и координация деятельности филиалов в Эстонии и в Латвии,
  • поиск новых кандидатов танцовщиц-танцоров, PR-мероприятия, реклама, интервью-кастингы и контракты с кандидатами.

Nõudmised kandidaadile

  • Vanus 18-25,
  • esinduslik välimus,
  • võime suhelda eesti, vene ja inglise keeles (nii suuliselt kui kirjalikult),
  • huvi töötada ja teha karjääri rahvusvahelise erootilise meelelahutusäri valdkonnas,
  • valmidus äripartneritega suhtlemiseks ja välisreisidel juhi saatmiseks,
  • autojuhiload või soov neid lähiajal omandada.

  • Bозраст 18-25,
  • представительская внешность,
  • умение общаться на эстонском, русском и английском языках (как устно, так и в письменной форме),
  • заинтересованность к работе и карьере в сфере международного бизнеса эротической развлечений (стрип-клубы, эротические театры),
  • готовность к общению с бизнес-партнерами и сопровождать руководителья на поездки за рубеж,
  • водительские права или желание их приобрести ближайшее время.

Ettevõte pakub

  • arendavat tööd huvitavas ärivaldkonnas;
  • mitmekülgset väljaõpet;
  • 24/7 professionaalset tuge ja abi kõigis tööga seotud küsimustes.
  • vajadusel elamispinda.

  • развивающую работу в интересной области;
  • комплексное обучение;
  • 24/7 профессиональную поддержку и помощь в любых вопросах, связанных с работой;
  • по необходимости предоставляется жилая площадь.

Lisainfo

Kui tööpakkumine huvitab siis on vaja saata fotod (täispikkuses ja portree), info palgasoovi kohta ja kontakandmed (ees- ja perekonnanimi, tel. number, e-post) e-postiga - e-posti aadressi vaata meie kodulehelt http://www.eurostrip.ee

NB! Palume mitte unustada saata fotosid ja nõutud infot e-kirjaga.

Palume vastata viiele küsimusele, mis ilmuvad kui vajutate nuppu "Soovin kandideerida".

Если предложение интересует нaдо отправить фотографии (полныи рост и портрет), инфо о желаемой зарплате и контактные данные (имя, фамилия, номер телефона, емаил) нa емаил - посмотри наш е-адрес на саите http://www.eurostrip.ee

NB! Пожалуйста, не забудьте отправить фотографии и необходимую информацию по электронной почте!

Пожалуйста, ответьте на пять вопросов, которые будут появляться при нажатии на кнопку "Soovin kandideerida".

Tööpakkumise number
#210699

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2010

CVKeskus.ee klient

Eesti agentuur-impressaario tantsijatele ja hostessidele.
Lepingud parimate Euroopa klubidega.
Erootilise tantsu kool Tallinnas.
Agentuur Eurostrip töötab maailmakuulsate klubidega nagu Pink Paradise (Paris, France), Alcatraz (Helsinki, Finland), Dreams Showbar (Trondheim & Bergen, Norway), Kinky Opera (Athens, Greece), jne.

Эстонское aгентство-импресарио для танцовщиц и хостесс.
Контракты с лучшими клубами Европы.
Школа эротического танцa.
Агентство Eurostrip работает с известными по всему миру клубами как Pink Paradise (Paris, France), Alcatraz (Helsinki, Finland), Dreams Showbar (Trondheim & Bergen, Norway), Kinky Opera (Athens, Greece), и т.д.

Vaata rohkem