Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605229

Sekretär (lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamiseks)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ettevõtte asjaajamise ja dokumendihalduse korraldamine
- infoliikumise korraldamine (telefon, e-mail, post)
- klientide ja külaliste vastuvõtu korraldamine
- koosolekute ja lähetuse ettevalmistamine
- kontori büroo-ja majapidamistarvetega varustamine
- ettevõtte juhtkonna assisteermine
-jooksvate küsimuste operatiivne lahendamine
-erinevad tõlketööd
-rendisüsteemi haladamine ja arvete koostamine

Ootused kandidaadile

- aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
- väga hea arvuti kasutamise oskus
- väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
- vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil
- sekretäri haridus ei ole nõutav, kuid varasem töökogemus on soovitav
- kiire õppimisvõime
- ausus, täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

- rõõmsameelset kollektiivi
- huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
- tööaeg E-R 8.30-17.00

Tööpakkumise number
#605229

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2019

Tervise Abi OÜ asutati 2004. aastal. Tervise Abi OÜ on ettevõte, mille tegevusvaldkonda kuuluvad erinevad esmaabivahendid, ortopeedilised tugitooted, pehmed ja jäigad ortoosid, hooldus ja invaabivahendid ning liikumisabivahendid, sealhulgas elektrilised ratastoolid, haigla-ja invatarbed.
Tooteid kasutatakse väga erinevates valdkondades – erakorralises meditsiinis, operatsiooni- ja traumajärgselt ning konservatiivses ravis haiglas ja kodus, laialdaselt taastusravis ning puudega inimeste hooldamiseks ja iseseisva toimetuleku parandamiseks. Teeninduskeskuste, kontaktisikute ja koostööpartnerite abil teenindame kogu vabariiki.

Vaata rohkem