Värsked tööpakkumised

Sekretär (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181815

Tööpakkumise number

181815

Töö kirjeldus

Meie sõbralik kollektiiv otsib oma meeskonda säravat ja energilist inimest, kes korraldaks meie infoliikumist ja dokumendihaldust, abistaks eelarvestajaid dokumentatsiooni kokkupanekul, suhtleks meeldivalt külalistega ning hoiaks silma peal kontori heakorral.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et oled eelnevalt juba sekretäritööga kokku puutunud. Lisaks eesti keele valdamisele suhtled vabalt vene ja inglise keeles ning suudad ennast ka kirjalikult väljendada. Kindlasti oled arvutiga sinasõber ja meile eeskujuks oma täpsuse ja korrektsusega.

Ettevõte pakub

Pakume sõbralikku töökeskkonda kaasaegses büroos.

Lisainfo

Töökoht on lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamise ajaks. Tööle asumise aeg on oktoobri algul.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2009
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2009

Nordecon Betoon OÜ (endise nimega Mapri Projekt) on Nordeconi kontserni kuuluv ettevõte, mille tegevusaladeks on betoonkonstruktsioonide ehitamine ja ehituse peatöövõtt. Ettevõtte 2008.a. käive oli 220 miljonit krooni ning firmas töötab 160 inimest.