Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26171

Sekretär-kontori juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

büroo igapäevatöö korraldamine, telefonikõnedele vastamine, postikäsitlus, firmasisese infovahetuse korraldamine, juhi abistamine, müügiprotsessi toetamine, osalemine kliendiürituste korraldamisel ning büroo varustamine kõige vajalikuga.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on vähemalt kaheaastase sekretäritöö kogemusega, vastava eri- või kõrgharidusega, valdab inglise kõne- ja kirjakeelt ning soovitavalt vene ja soome kõnekeelt, tunneb hästi arvutit, on heade suhtlemisoskustega, iseseisev ja otsustusvõimeline.

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi ja konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: cv@areserv.ee Märgusõna: "Kontori juhataja"

Tööpakkumise number
#26171