2023-08-23 14:48:55

Sekretär - klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma Tartu esindusse

SEKRETÄR - KLIENDITEENINDAJAT

Sinu peamisteks tööülesanneteks on Tartu esinduse klientide professionaalne teenindamine (kliendi vajaduste tuvastamine, lahenduste leidmine või suunamine edasi vastava spetsialisti poole), üldkõnedele vastamine, nende suunamine ning info jagamine, vastuvõtt ja edastamine jne.

Ootused kandidaadile

Meie tulevasel kolleegil särab naeratus ka pingelisel ajal ja ta oskab mõelda "kastsist välja". Oled sobiv kandidaat kui Sulle meeldib suhelda, oled empaatiline ning soovid ja oskad pakkuda vaid parimat klienditeenindust. Oluline on hea organiseerimisvõime, kogusetundlikkus ja täpsus. Eeldame eesti keele oskust kõnes ja kirjas ning inglise ja vene keele valdamist vähemalt suhtlustasandil.

Pakume põnevat ja arendavat tööd maailmaklassi brändidega, professionaalset meeskonda ning stabiilset sissetulekut.

Lisainfo: asume Ringtee 61, Tartu. Täistööaeg, E - R 08:00 - 17:00. Palume kandideerida läbi CV keskuse.