Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61314

Sekretär-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autoteenindusettevõte vajab sekretär-klienditeenindajat

Tööaeg E-R 9.00-18.00

Tööülesanded
* klientidega suhtlemine
* tööde vastuvõtt ja graafikusse paigutamine
* klientidega arveldused sularahas või arvete väljastamine
* töömahtude arvestuste pidamine kuulõpu aruannete tarbeks
* kauba tellimine
* kontori heakord

Ootused kandidaadile

kandidaadilt eeldame

* ausust, korrektsust suhtlemisel
* eesti, vene ja inglise(soovitavalt) keele oskust
* arvuti kasutamise oskust
* õppimisvõimet

Pakume kindlat ja korrektset tööd ning sissetulekut, töötasu alates 7000 krooni brutto
Väiksemat (hetkel 7 töötajat), sõbralikku ja mõistlikku kollektiivi

Lisainfo

kandideerimiseks palume saata CV

Tööpakkumise number
#61314