Värsked tööpakkumised

Sekretär -klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29118

Tööpakkumise number

29118

Töö kirjeldus

* klienditeenindus - tervitamine, juhatamine, telefonidele vastamine ja kõnede suunamine;
* lihtsamate telleri funktsioonide täitmine - raha vastuvõtt ja maksekorralduste täitmine;
* juhtkonna assisteerimine;
* informatsiooni liikumise koordineerimine ja tagamine;
* sissetuleva ja väljamineva korrespondentsi haldamine.

Nõudmised kandidaadile

* Sind iseloomustavad hea suhtlemisoskus, aktiivsus, positiivsus ja vastutusvõime;
* suhtled eesti- ja vene keeles ning suudad tagada meeldiva teeninduse ka inglise keelt kõnelevatele klientidele;
* ei vaja abi arvuti ja kontoritehnika kasutamisel;
* Sul on tugev tahe ja soov ennast maksimaalselt tõestada meeldiva teeninduse nimel.

Pakume Sulle, kui särasilmsele sekretär-klienditeenindajale väljakutsuvat ja põnevat tööd uue organisatsiooni ülesehitamisel, toredaid ja tegusaid kolleege, kaasaegset töökeskkonda ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Kasuks tuleb kogemus finantsinstitutsioonis!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2004
Lisainfo palga kohta:
7000bruto kuus

Läti suurim ja Baltikumi suuruselt teine finantsinstitutsioon. Parex Pank on esindatud kõigis kolmes Balti riigis, suuremates SRÜ linnades, samuti Londonis, Frankfurdis, Stockholmis ja Tokyos.