Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671801

Sekretär-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Sinu tööülesanneteks on:

  • tellimuste vastuvõtmine, registreerimine, töötlemine ja edastamine
  • klientide korrektne ja kliendisõbralik teenindamine
  • dokumentide koostamine, vormistamine ja administreerimine
  • peatelefonile vastamine, kõnede suunamine, info vastuvõtmine ja edastamine
  • koostöö ettevõtte teiste struktuuriüksuste töötajatega
  • muud jooksvad ülesanded

Ootused kandidaadile

    See ametikoht sobib Sulle, kui Sa:

  • oled tööle orienteeritud, pühendunud ja korrektne
  • suudad kiirelt reageerida ja pakkuda head teenindust ka pingelises olukorras
  • valdad heal tasemel nii kõnes kui kirjas eesti keelt. Vene keele oskus tuleb Sulle igapäevatöös kasuks. Inglise keele oskus vähemalt algtasemel
  • samuti tuleb kasuks MS Office programmide tundmine

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta
  • väljaõpet ja tuge kolleegidelt
  • head kollektiivi
  • töökohta Mustamäel
  • tööd ühes vahetuses (E-N 8:30 - 17:30; R 8:30 - 16:15)
  • vabu nädalavahetusi
  • ühisüritusi ja sporditoetust.

Tööle asumine׃ Koheselt

Tööpakkumise number
#671801

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 900 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2020

Fere OÜ on asutatud 1992. aastal. Oleme jaemüügivõrgu teenindamisele spetsialiseerunud hulgimüügi- ja distributsiooniettevõte.

Põhiliseks meie poolt pakutavaks kaubaks on tööriistad, ehitus- ja kodukaubad. Meie koostööpartnerid asuvad nii Euroopa Liidu liikmesmaades, kui ka väljaspool seda. Tänu üle 25-aastasele kogemusele rahuldab meie müügiprogramm ja teenustepakett ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused.

Vaata rohkem