Värsked tööpakkumised

Sekretär-juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29404

Tööpakkumise number

29404

Töö kirjeldus

* bürootöö organiseerimine;
* info vastuvõtmine, töötlemine ja edastamine;
* juhi ja meeskonna assisteerimine;
* asjaajamine;
* dokumendihaldus.

Nõudmised kandidaadile

* omad töökogemusi sekretäri-, assistendi või juhiabina;
* soovitavalt omad diplomit asjaajamise erialal;
* oskad väga hästi nii kõnes kui kirjas eesti keelt ning ei jää hätta suhtlemisega vene keeles;
* tunned ja oskad kasutada oma tööks vajalikke arvutiprogramme - Word, Excel, e-mail, internet;
* oled meeldiv suhtleja ning Sinu organiseerimisvõimet on alati kõrgelt hinnatud;
* omad tehnilist taipu ja Sind iseloomustavateks sõnadeks on täpsus, kohusetundlikkus ja positiivsus.

Pakume Sulle, kui rõõmsameelsele sekretärile tööd põnevas valdkonnas, toredaid ja koostööaldis kolleege, arenemisvõimalusi ning tööle väärilist tasu.

Lisainfo

Tore, kui tunned mööbli spetsiifikat!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2004

Tegeleme sisekujundusprojektidega ja projektijuhtimisega alates aastast 1998.