Värsked tööpakkumised

Sekretär-juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 108310

Tööpakkumise number

108310

Töö kirjeldus

Sekretär-juhiabi ülesandeks on ettevõtte juhtkonna ning teiste töötajate igapäevase tegevuse toetamine.

Nõudmised kandidaadile

Sõbralikkus, usaldusväärsus, korrektsus, ausus
Hea suhtlemisoskus
Erialane haridus või kõrgharidus
Väga hea eesti ja inglise keele ning hea vene keele oskus
Arvutikasutamisoskus (MS Word, Excel, Powerpoint, Outlook jm)
Sõidukijuhtimisoskus vähemalt B-kategooria
Kasuks tuleb töökogemus nimetatud ametikohal.

Pakume omalt poolt huvitavat ning vaheldusrikast tööd ning motiveerivat töötasu.
Loome Sulle võimalused arenemiseks ja õppimiseks ning toetame Sind kogu kollektiiviga.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2007
Kuulutus sisestati:
15. mai 2007

K-Büroo Marketing OÜ on asutatud 1995 aastal. Ettevõtte põhitegevusalad on ravimite hulgimüük, ravimite turundus, ravimite registreerimine, toidulisandite müük ja turundus. Hetkel on põhikohaga töötajaid 19. Ettevõttes on 3 põhilist struktuuriüksust – müügiosakond, registreerimisosakond ja neid toetav arendus- ja haldusosakond.
Töörutiinist vabanemiseks korraldatakse tööväliseid üritusi vähemalt paaril korral aastas. Kollektiiv on ühtne, sõbralik, teotahteline ja toetav.