Värsked tööpakkumised

Sekretär-juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86120

Tööpakkumise number

86120

Töö kirjeldus

- ametikjirjade koostamine, neile vastamine ja edastamine
- dokumentatsiooni korrahoid ja arhiveerimine
- esindustegevuse ettevalmistamine
- ettevõtte juhi abistamine
- kontori asjaajamise, dokumendiringluse ja infovahetuse korraldamine
- telefonikõnedele vastamine
- WEB-i lehekülje administreerimine 3 keeles (eesti,vene, inglise)
- kirjavahetus, kirjade registreerimine ja läbirääkimised koostööpartneritega
- dokumentatsiooni ettevalmistamine raamtupidamis struktuurile
- tõlke tööd

Nõudmised kandidaadile

- abivalmis, lahke
- arvuti kasutamise oskus
- täpsus ja korrektsus töös
- eelnev töökogemus antud valdkonnas
- hea suuline ja kirjalik väljendusoskus
- vene, inglise(kõrgtasemel) ja eesti(heal tasemel) keelte oskus nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

- võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes
- kaasaagseid töötingimusi
- tööd , töökas ja edule orienteeritud kollektiivis
- konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

saata CV eesti keeles

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
21. november 2006
Brutopalk:
Alates 6000 kuni 9000 EEK kuus

1993.aastal loodud AS VESMONT on edukas ja arenev Eesti turul tegutsev ettevõte, mis toodab ja müüb ehituskonstruktsioone. AS Vesmont müüb nii oma tooteid kui, imporditavaid . Pakume tööd uutele töötajatele.