Värsked tööpakkumised

Sekretär-juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 109847

Tööpakkumise number

109847

Töö kirjeldus

• juhi assisteerimine
• pakkumiste ja arvelduste koostamine ning lepingute sõlmimine
• kliendibaasi haldamine ja hoidmine ning uute klientide leidmine
• vastamine e-mailile ja faksile, ning suhtlemine klientidega ja välispartneritega
• telefoni teel saksa, inglise ja vene keeles.
• firma dokumendihaldus eesti keeles

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus, eelnev töökogemus sekretäri või assistendina ja hea suhtlemisoskus klientidega
• eesti, inglise,saksa ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas,
• arvuti oskus (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet)
• dokumendihalduse põhialuste tundmine
• ausus ja kohusetundlikkus, abivalmidus ja distsiplineeritus
• hea kontsentreerumisvõime, organiseerimisoskus ja oskus töötada isesseisvalt
• esinduslik ja korrektne välimus

Ettevõte pakub

• ausat ja avatud suhtumist töötajatesse
• enesetäiendamise ja karjääri tegemise võimalust
• huvitavat tööd
• juhtimiskogemuste omandamist
• kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi
• motiveerivat palka ja stabiilset sissetulekut
• regulaarset toote- ja müügikoolitust
• stabiilset töökohta
• tööd rahvusvahelises arenevas firmas
• töökoht kesklinnas
• töö viis päeva nädalas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
17. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
24. mai 2007

OÜ Capital Invest on firma mis tegeleb uue kaasaegne proekti arenemisega Eesti turul \\\"Clean Station\\\" kaubamärgi all koos väga tuntud saksa tehasega Alfred KÄRCHER Vertriebs-GmbH. Proekt koosneb täiesti uuest tehnoloogiast Eesti turul - auto pesuplatsid ja sellega seotud teenindus. Samuti teeme koostöö saksa firmaga PCM Cranes Deutschland, ostame ja müüme ehitusmasinad maailma ringi.