Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63182

Sekretär-juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* infoliikumise korraldamine (telefon, mail, fax, tavapost, siseinfo)
* dokumentide ettevalmistamine raamatupidamisele ning nende kohaletoimetamine, dokumentide süsteemne arhiveerimine
* suhtlemine ametiasutustega (päringud, teatised, õiendid)
* kirjavahetuse haldamine erinevate ettevõtete ja asutustega
* väljastatavate arvete koostamine
* ostu-müügi reskontro haldamine
* klientidega suhtlemine ja külaliste vastuvõtmine
* büroo kindlustamine vajalike materjalide ja töövahenditega

Ootused kandidaadile

* eelnev töökogemus sekretäri- või juhiabina
* üldised teadmised ettevõtete dokumentatsiooni haldamisest
* hea soome keele oskus, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
* raamatupidamisalased eelteadmised
* arvutikasutamise oskus kontoritarkvara tasemel
* täpsus ja korrektsus tööülesannete täitmisel
* hea suhtlemis- ja eneseväljenduskoskus, võime leida kiirelt probleemidele lahendusi
* valmidus töötamiseks suures kollektiivis
* otsekohesus, julgus, avameelsus
* Positiivne ja aktiivne eluhoiak

Ettevõte pakub

mitmekesist ja huvitavat tööd
püsivat töösuhet ja kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

kasuks tuleb erialane haridus

Tööpakkumise number
#63182