Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27654

Sekretär-juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

sissetuleva posti sorteerimine, kirjavahetus, igapäevane telefonitöö
töölepingute ettevalmistamine, lõpetamine, tööraamatute täitmine, haigekassa vormistamine
lennupiletite, hotellide broneerimine, külaliste vastuvõtu korraldamine, bürootarvete tellimine, firma pidude organiseerimine (sünnipäev, suvepäevad, talvepäevad), firma sümboolikaga kingituste tellimine
majandusaruande koostamine kuu lõikes, käskkirjade vormistamine, protokollide koostamine, edastamine osalejatele, nõupidamiste ettevalmistamine ja läbiviimine, seminaride ja õppepäevade korraldamine
kohvi, tee, lillede jm. tellimine, jooksvad ülesanded juhatuselt, nõukogu esimehelt, asjaajamiskorra väljatöötamine

Ootused kandidaadile

kõrgharidus omandatud või omandamisel
eest keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus suhtlus- ja kirjakeele tasemel, soome ja saksa keele oskus tuleb kasuks
iseseisev, loov, organiseerimis- ja arenguvõimeline
soovituslik vanus 27-35
vähemalt 3- aastane töökogemus sekretäri, juhiabi või assistendina

Ettevõte pakub

vastutusrikast tööd arenevas ja edukas ettevõttes
kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
sõbralikku kollektiivi
arenguvõimalusi ja eneseteostust
konkurentsivõimelist ja stabiilset sissetulekut

Tööpakkumise number
#27654