Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39177

Sekretär - juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kommunikatsiooni korraldamine
  • Meeskonna assisteerimine
  • Dokumentide vormistamine, ringluse korraldamine ja arhiveerimine
  • Kontori jooksva töö korraldamine ja tarvikutega varustamine
  • Raamatupidamisdokumentatsiooni liikumise ja arvestuse korraldamine
  • Juhatuse assisteerimine

Ootused kandidaadile

  • Erialane töökogemus ja haridus
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, hea vene keele oskus
  • Hea arvutisokus (Word, Excel, Explorer, Powerpoint)
  • Hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
  • Positiivne ellusuhtumine, korrektne ja meeldiv välimus
  • Usaldusväärsus, kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus

Kasuks tuleb:
  • kõrgem haridus või selle omandamine
  • raamatupidamislikud algteadmised

Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast tööd ja meeldivat kollektiivi
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Koolitust ja arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#39177