Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #227675

Sekretär-juhiabi

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökohustuste hulka kuulub tegevdirektori assisteerimine, jooksvad sekretäritööd,müügijuhtidele ja tegevjuhile graafikute koostamine, Excel süsteemis tabelite tegemine ning firma ühisürituste korraldamine.

Ootused kandidaadile

Töötajalt eeldame korrektsust,väga head suhtlemisoskust,head pingetaluvust ning sobivust meeskonnatööks. Vajalik on väga hea riigikeele oskus ,millelle lisandub inglise -ja vene keele oskus suhtlemistasandil. Kasuks tuleb saksa keel ning eelnev töökogemus juhiabina.

Huvitavat ja vastutusrikast tööd , stabiilsust ja kindlustunnet Saksa kapitalil põhinevas firmas.
Meeldivat noort kollektiivi,kaasaegset töökeskkonda ning korralikku ja motiveerivat tasu.

Lisainfo

Töökoht asub Tallinn -Tartu mnt äärtes, Tallinna piirist 5 km., Assakul. Tööaeg 08.00-17.00.E-R

Tööpakkumise number
#227675