Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516735

SEKRETÄR - JUHIABI

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on meie ettevõtte külaliste vastuvõtmise korraldamine, telefonikõnede vastuvõtmine ning suunamine, dokumendiringluse ning igapäevase infoliikumise (sh koduleht ja siseveeb’i haldamine) korraldamine. Samuti töölähetuste praktiliste pisiasjade korraldamine, büroo vajalike töövahenditega kindlustamine, osalemine ettevõtte ühisürituste korraldamises ning juhtkonna liikmete abistamine igapäevastes tööülesannetes.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on eelnev kontoritöö kogemus sekretäri või juhiabina, tuled iseseisvalt toime oma tööaja ja tööülesannete planeerimisega, oled hea suhtleja, esinduslik, abivalmis ja tähelepanelik, omad head eneseväljendusoskust, valdad heal tasemel eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas ning tuled toime vene kõnekeelega.

Eeldame, et oskad kasutada tavapäraseid kontoriprogramme ning tuled toime ettevõtte kodulehe ning siseveeb’i haldamisega.

Itella Estonia pakub Sulle omalt poolt stabiilset töökeskkonda kasvavas ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes, sõbralikku ning toetavat kollektiivi, motiveerivat töötasu ning vajadusel tasuta transporti Tallinna kesklinnast.

Tööpakkumise number
#516735

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2018

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta. Alates 2009 aastast teenindame oma kliente uues logistikakeskuses, mis asub Rae vallas Lehmja külas Loomäe tee 13.

Vaata rohkem