Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 604619

Tööpakkumise number

604619

Firma nimi peidetud Sekretär

Töö kirjeldus

  • Korrektse dokumenihalduse korraldamine
  • Klientidega suhtlemine ja info vahendamine
  • Tööülesannetega seotud dokumentide ja aruannete vormistamine ja esitamine

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Oled läbinud väljaõppe info- ja dokumendihalduse või sekretäritöö erialal või omad töökogemust valdkonnas
  • Tunned asjajamise ja arhiivinduse valdkonda reguleerivaid õigusakte
  • Oskad väga hästi eesti keelt kõnes ja kirjas (vähemalt C1 tase)
  • Oskad vene keelt suhtluse ja elementaarse kirjakeele tasandil
  • Oskad kasutada kontoritarkvara ja bürootehnikat
  • Oled kohusetundlik ja täpne
  • Oled meeskonnatööle orienteeritud

Kandideerimisel tuleb kasuks:
  • Teadmised personalitööst

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Tööd tulemustele orienteeritud meeskonnas
  • Võimalust osaleda Eestis ainulaadse teenuse kujundamisel
  • Võimalust oma teadmisi ja oskusi kasutada ja arendada nii klientide paremaks teenindamiseks kui teenuse arendamiseks

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
25. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2019