Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26708

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tavapärane assisteerimine ja kontori eest hoolitsemine

Ootused kandidaadile

  • eesti ja vene keele oskust,
  • arusaamist ja kogemust tänapäevasest asjaajamisest,
  • arvutioskust oma tööülesannete ulatuses,
  • positiivset ja rõõmsat ellusuhtumist

Ettevõte pakub

  • korralikke töötingimusi,
  • palju ja huvitavat tööd.

Lisainfo

Sooviavaldus ning CV koos palgasooviga saata 4. veebruariks märgusõnaga “Keskhaigla sekretär” aadressil:
Ida-Viru Keskhaigla
Ravi 10
30322 Kohtla-Järve

Tööpakkumise number
#26708
Sekretär