Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194259

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- telefonile vastamine ja infovahetuse koordineerimine;
- dokumendihaldus ja asjaajamine;
- kontori varustamine vajalike vahenditega;
- tõlketööd;
- külaliste vastuvõtmine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
- soovitavalt kõrgharidust;
- head inglise keele oskust; vene keele oskust
- head arvuti kasutamise oskust (MS Office).

Ettevõte pakub

Pakume põhipalka 11000.- kr. kuus

Lisainfo

Töökoht asub Sakus. Töötajat vajame ajutiselt lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asemel kuni 1 september 2011. CV saata hiljemalt 11.04.2010 aadressile Ottender & Valgmäe AS, Üksnurme tee 4, Saku 75501, Harju mk (märgusõna "Sekretär").

Tööpakkumise number
#194259

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 11000 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2010

AS Ottender & Valgmäe on 1992 aastal asutatud ja tänaseks Eesti üks suuremaid ja edukamaid kodumasinate impordi ja müügiga tegelevaid firmasid. Praeguseks on firmal 7 kauplust nime all "Kodumasinad" Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Rakveres ja Haapsalus. Meie valikusse kuuluvad kaubamärgid: Beko, Whirlpool, Samsung, LG, Daewoo, Minsk jt.

Vaata rohkem

You are applying to:
Sekretär