Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171407

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Asjaajamise korraldamine

  • asjaajamiskorra rakendamine
  • kirjade koostamine ja väljasaatmine
  • saabunud, väljasaadetavate dokumentide registreerimine
  • dokumentide laialijaotamine
  • alalise ja pikaajalise säilitusväärtusega toimikute nimistute koostamine
  • arhiivitöö korraldamine
Informatsiooni töötlemine
  • telefonikõnedele vastamine
  • teadete edastamine töötajatele (teade sisaldab teate edastaja nime, firma nime, telefoninumbrit ja teate sisu)
  • info hankimine ja omamine juhtkonna ja töötajate päevaplaani kohta
Administratiivsed ülesanded
  • külaliste vastuvõtmine
  • materjalide paljundamine
  • kohvi valmistamine
  • vallavolikogu ja –valitsuse istungite, komisjonide koosolekute protokollimine
  • valimiste tehniline ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus, soovitavalt ka erialane kutseharidus
  • teadmised asjaajamisest ja sekretäritööst ning kohaliku omavalitsuse toimimisest
  • oskus rakendada teadmisi praktikas
  • väga hea eesti keele suuline ja kirjalik väljendusoskus

Ettevõte pakub

  • erialast täiendkoolitust
  • head töökeskkonda
  • järjepidevust
  • meeldivat kollektiivi
  • stabiilset töökohta

Tööpakkumise number
#171407

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 7100 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
19. detsember 2008

Nissi vald on keskmise suurusega kohalik omavalitsus Harju maakonna edelaosas, vallamaja asub Riisipere alevikus.
Nissi valla eesmärgiks on pakkuda oma elanikonnale parimat võimaliku kvaliteetset avalikku teenust.

Vaata rohkem

Sekretär