Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145746

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõte Tallinna piiril Laagris otsib enda kollektiivi sekretäri. Tööülesanneteks on telefonile vastamine, kõnede suunamine, esmasuhtlus klientidega ning muud jooksvad ülesanded.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik, korrektne, hea suhtlemisoskuse ning pingetaluvusega.

Meeldivat kollektiivi, häid töötingimusi, konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#145746

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
26. märts 2008

CVKeskus.ee klient

Personalirent, personaliotsing.

Vaata rohkem

Sekretär