Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40419

Tööpakkumise number

40419

Töö kirjeldus

Otsime sekretäri metalli- ja kuumtsinkimise osakonda, kelle peamised tööülesanded on:
• tavapärane sekretäritöö
• tellimuste vastu võtmine ja tootmisele edastamine
• tellimuste kinnitamine klientidele vastavalt tootmisest saadud infole
• arvete koostamine ja väljastamine
• logistikuga kauba saatmist puudutavates küsimustes suhtlemine
• vajaliku informatsiooni vahendamine ettevõtte töötajatele, klientidele, koostööpartneritele.

Nõudmised kandidaadile

• teenindusvalmidus ja hea suhtlemisoskus
• vähemalt keskharidus
• keeleoskus (eesti, inglise ja/või saksa keel), mis võimaldaks meie klientidega korrektselt ja arusaadavalt suhelda ka kirjalikult
• hea arvuti kasutamise oskus (MS Office),
• täpsus ja korrektsus

Kasuks tuleb:
• soome ja vene suhtluskeele oskus,
• algteadmised raamatupidamisest.

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalast koolitust, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi ning oskustele ja tööle vastavat töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV palgasooviga 14. veebruariks 2005 aadressil Paldiski mnt 35/4A, 76606 Keila või e-postiga katrin.joala@ensto.com

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 23.02.2005. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2005

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, kuumtsinkimise ning elektritarvikute koostamise ja müügiga.
Keilas asuvas tehases töötab täna umbes 230 inimest.