Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35231

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sekretäri ülesandeks on muu hulgas olla kursis ettevõttes toimuvaga ja vahendada vajalikku teavet, abistada asjaajamisel ettevõtte külalisi ja töötajaid, hoida korras dokumentatsiooni ning tagada sujuv asjaajamine.

Ootused kandidaadile

Otsime särasilmset, ausat ja korrektset inimest, kellel on eelnev sekretäritöö kogemus ja/või vastav haridus. Eeldame, et meie tulevane sekretär tahab ja oskab suhelda, valdab korrektset eesti ning inglise keelt kõnes ja kirjas (soome ja vene keele oskus on pluss), oskab kasutada arvutit, tunneb ärietiketti, on avara silmaringiga ning hakkaja.

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalast koolitust, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi ning oskustele ja tööle vastavat töötasu.

Lisainfo

Kandideerimisavaldused koos CV ja palgasooviga palume saata 03.oktoobriks 2004 e-posti aadressil: katrin.joala@ensto.com , faksile 6747 566 või aadressil: Paldiski mnt 21, 76606 Keila.

Tööpakkumise number
#35231
Sekretär