Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 35231

Tööpakkumise number

35231

Töö kirjeldus

Sekretäri ülesandeks on muu hulgas olla kursis ettevõttes toimuvaga ja vahendada vajalikku teavet, abistada asjaajamisel ettevõtte külalisi ja töötajaid, hoida korras dokumentatsiooni ning tagada sujuv asjaajamine.

Nõudmised kandidaadile

Otsime särasilmset, ausat ja korrektset inimest, kellel on eelnev sekretäritöö kogemus ja/või vastav haridus. Eeldame, et meie tulevane sekretär tahab ja oskab suhelda, valdab korrektset eesti ning inglise keelt kõnes ja kirjas (soome ja vene keele oskus on pluss), oskab kasutada arvutit, tunneb ärietiketti, on avara silmaringiga ning hakkaja.

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalast koolitust, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi ning oskustele ja tööle vastavat töötasu.

Lisainfo

Kandideerimisavaldused koos CV ja palgasooviga palume saata 03.oktoobriks 2004 e-posti aadressil: katrin.joala@ensto.com , faksile 6747 566 või aadressil: Paldiski mnt 21, 76606 Keila.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
22. september 2004

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

AS ENSTO ENSEK on 1992. aastast Eesti turul metalltoodete tootmise ja kuumtsinkimisega ning elektritarvikute koostamisega tegelev ettevõte.