Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 104713

Tööpakkumise number

104713

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda tööle
hakkajat ja rõõmsameelset
SEKRETÄRI

Sekretäri põhilisteks tööülesanneteks on ettevõtte dokumendihaldussüsteemi korraldamine, telefoniteenindus, külaliste vastuvõtmine, arhiivi korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui sul on väga hea eesti keele oskus ning vene ja inglise keele oskus suhtlustasemel. Sinu eelisteks on kohusetundlikkus, organiseerimisvõime ja hea suhtlemisoskus.
Meil on heameel kui sul on sekretäritöö eriharidus või töökogemus sekretärina, kuid oleme tublit kandidaati valmis ka ise koolitama

Ettevõte pakub

Pakume
- eesmärgile orienteeritud meeskonnas arendavat tööd
- võimalust olla oluline infovahendaja
- tööaega E-R kell 8.20-17.00
- töötasu on alates 8000 krooni kuus.
- meeldivat töökeskkonda 2006. aastal valminud hoones

Lisainfo

Kui tunned, et see pakkumine on sinu jaoks, siis palun saada oma elulookirjeldus.

Töökoht asub aadressil Vana-Narva mnt. 30/1, Maardu (asume Peterburi mnt äärses tööstuskülas)

Kõikidele küsimustele saad vastuse telefonil 6 349 222 või 6349 257

Koduleht: http://www.favor.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2007

on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 140 inimese. Meie tootmine asub 2006.a ehitatud kaasaegses tootmishoones.
Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.