Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216962

Sekretär-büroojuht (transpordiosakond)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte asjaajamise korraldamine (kirjavahetus, dokumentide haldamine, fakside käsitlemine), dokumentatsiooni korrashoid ja arhiveerimine;
  • ettevõtte juhtkonna assisteerimine;
  • telefonikõnedele vastamine, suunamine;
  • infoliikumise ladus korraldamine;
  • meeskonna liikmete assisteerimine;
  • äripartnerite vastuvõtmine ja teenindamine;
  • koosolekute ettevalmistamine ja protokollimine;
  • tellimuste käsitlemine;
  • kontoriruumi korrashoiu tagamine;
  • kontori varustamine tööks vajalike abivahenditega
  • lähetustega seonduv asjaajamine (reisibroneeringud, viisad jm);
  • ostu-müügilepingute vormistamine, registreerimine ja süstematiseerimine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus sekretärina;
  • väga hea eesti, inglise ja vene keele oskus kõnes ja kirjas;
  • väga hea arvuti kasutamise oskus;
  • asjaajamis- ja arhiveerimisnõudmiste tundmine;
  • hea pingetaluvus, suhtlemis- ja organiseerimisoskus;
  • aktiivsus, korrektsus, täpsus

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas kontsernis;
  • enesearengu- ja karjäärivõimalust;
  • suhtlemisrohket tööd;
  • motiveerivat ja töötulemustele vastavat palka;
  • püsivat töösuhet, kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#216962

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2011

Firma Ecopress Group tegeleb jäätmekäitluse ja transportimise seadmete ja tehnika tootmisega, müügiga, paigaldamisega ja hooldusega juba enam kui 15 aastat. Oleme selle valdkonna liider ja pidevalt rakendame uusi tehnoloogiaid ja loome uusi toodete tüüpe, mis on üleskutsutud tegema meie klientide tööd lihtsamaks ja produktiivsemaks. Pakkume laia seadmete ja tehnika sortimenti jäätmete käitlemiseks ja transportimiseks.

Vaata rohkem