Värsked tööpakkumised

Sekretär-büroojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 104474

Tööpakkumise number

104474

Töö kirjeldus

Sekretär-büroojuhi peamisteks ülesanneteks on kontori asjaajamise ja dokumendihalduse korraldamine, telefonikõnedele vastamine, kontori heakorra tagamine ja vajalike tarvetega varustamine, juhtkonna ja kontori töötajate assisteerimine, infovahetus tütarettevõtetega, nõupidamiste ettevalmistamine, koosolekute protokollimine ja arhiivi korras hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi suhtlemisaldist, initsiatiivikat, organiseerimisvõimelist ja asjalikku inimest, kel oleks varasem töökogemus sekretärina ning kes oskaks kasutada arvutit (teksti- ja tabeltöötlusprogrammid, internet). Lisaks eesti keele väga heale valdamisele tuleb kasuks inglise ja saksa keele valdamine.

Pakume Sulle väljakutseid pakkuvat tööd ning võimalust ennast arenevas ettevõttes teostada, häid töötingimusi ja töökeskkonda ning koolitusvõimalusi.

Lisainfo

Kui soovid meile tööle tulla, siis saada meile oma CV ja sooviavaldus koos palgasooviga. Kui soovid ametikoha ja tööülesannete kohta rohkem teada, siis helista personalijuhile telefonil 5569 6992.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
13. mai 2007
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2007

OÜ Ühinenud Farmid on Eesti ja Austria osalusega põllumajandusettevõte, mille põhiliseks tegevusalaks on piimaveisekasvatus. OÜ Ühinenud Farmid koondab enda alla 11 tütarettevõtet peamiselt Lõuna- ja Lääne-Eestis, töötajaid on kokku 220. Viie töötajaga peakontor asub Tartu kesklinnas.