Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136995

Sekretär-büroojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- igapäevane kirjavahetuse ja telefonitöö korraldamine, sissetuleva info sorteerimine ja edastamine
- reisikorraldajate ja projektijuhtide assisteerimine
- asjaajamise ja arhiivitöö koordineerimine
- büroo korrashoiu tagamine sh kontoritarvete jm tellimine
- esindustegevuse ettevalmistamine (külaliste vastuvõtt, tähtpäevad, koosolekud, lilled jne)
- jooksvate probleemide oskuslik lahendamine

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus
- hea eesti ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
- arvutioskus (MS Office)
- teenindusvalmidus ja valmisolek meeskonnatööks
- iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
- hea suhtlemisoskus, pingetaluvus, kohusetundlikkus
Sobiv kandidaat on aktiivse ellusuhtumisega hea suhtleja, eelnev töökogemus sekretäri või assistendina on kandideerimisel eeliseks

Ettevõte pakub

- tähtajalist lepingut töötaja lapsepuhkuselt naasmiseni
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
- koolitust ja arenemisvõimalust
- motiveerivat töötasu ja häid töötingimusi
- noort ja dünaamilist meeskonda

Tööpakkumise number
#136995