Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #32621

SEKRETÄR - BÜROOJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Bürootöö operatiivne ja kvaliteetne korraldamine:

  • info vastuvõtmine, töötlemine ja edastamine;
  • dokumendihaldus;
  • asjaajamine;
  • juhi ja meeskonna assisteerimine;
  • jooksvate ülesannete täitmine.

Ootused kandidaadile

  • omad diplomit ja vähemalt 2-aastast töökogemust sekretäri, assistendi või juhiabina;
  • Sinu trumbiks on majandusalane kõrgharidus või selle omandamine ning huvi finantsvaldkonna vastu;
  • oskad kõrgel tasemel suhelda ja kirjutada eesti-, vene- ning inglise keeles;
  • tunned ja oskad kasutada oma tööks vajalikke arvutiprogramme;
  • Sind iseloomustavateks sõnadeks on täpsus, abivalmidus ja kohusetundlikkus;
  • Sinu initsiatiivikust ja head organiseerimisvõimet on alati kõrgelt hinnatud.

Pakume Sulle kui professionaalsele sekretär-büroojuhile tööd põnevas ja perspektiivses valdkonnas, tegusaid kolleege, kaasaegset töökohta kesklinnas, arenemisvõimalusi ja tööle väärilist tasu.

Lisainfo

Ootame kandideerima inimesi, kes siiralt tahavad end tõestada tulemusliku sekretär-büroojuhina!
Küsi täiendavat informatsiooni tii@cvkeskus.ee või GSM: 56210290!

Tööpakkumise number
#32621

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2004
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2004

AS Coal Terminal – sajaprotsendiliselt Eesti kapitalil põhinev aktsiaselts, mis oli asutatud 20. juunil 2002. aastal. Ettevõtte põhiülesandeks on kõigile keskkonnakaitsenormidele vastava uue kaasaegse söeterminali ehitamine ja projekteerimine.

Vaata rohkem