Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23179

Sekretär-büroojuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

büroo töö tõrgeteta tagamine ning töötajate igakülgne abistamine.

Peamisteks ülesanneteks on telefonikõnedele vastamine ja edasi suunamine; kirjavahetus, reisibüroodega suhtlemine; ametireiside, kliendiürituste ja külaliste vastuvõtu korraldamine; kontoritarvete ja karastusjookide tellimine; dokumentatsiooni, publikatsioonide ja arhiivi korrashoid.

Ootused kandidaadile

sekretäri või juhiabi töö kogemus, vastav eri- või kõrgharidus, lisaks eesti keelele väga hea inglise keele oskus, arvutikasutamise vilumus (Word, Excel, Powerpoint, Internet).

Ootame kandideerima: heade suhtlemis- ja koostööomadustega, iseseisva mõtlemisega, paindlikke, abivalmis, korrektseid, kiire taibuga ning elurõõmsaid inimesi.

kaasaegset töökeskkonda, töös vajalikku koolitust ja motiveerivat palka.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume cv saata konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO RESERV, e-mail:cv@areserv.ee, Märgusõna:"SEKRETÄR"

Tööpakkumise number
#23179