https://www.cvkeskus.ee/21699

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Sekretär - büroo juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 21699

Tööpakkumise number

21699

Töö kirjeldus

Töö sisuks on büroo töö tõrgeteta tagamine ning töötajate igakülgne abistamine. Peamisteks ülesanneteks on telefonikõnedele vastamine ja edasi suunamine; kirjavahetus, reisibüroodega suhtlemine; ametireiside, kliendiürituste ja külaliste vastuvõtu korraldamine; kontoritarvete ja karastusjookide tellimine; dokumentatsiooni, publikatsioonide ja arhiivi korrashoid.


Nõudmised kandidaadile

  • Sobivatel kandidaatidel on vähemalt 3-aastane sekretäri või juhiabi töö kogemus, vastav eri- või kõrgharidus, lisaks eesti keelele väga hea inglise keele oskus, arvutikasutamise vilumus (Word, Exceli Powerpoint, Internet).
  • Ootame kandideerima: heade suhtlemis- ja koostööomadustega, iseseisva mõtlemisega, paindlikke, abivalmis, korrektseid, kiire taibuga ning elurõõmsaid inimesi.


Ettevõte pakub

GSK pakub omalt poolt mitmekülgset ja arenevat tööd, kaasaegset töökeskkonda, töös vajalikku koolitust ja motiveerivat palka.


Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata AMETIKÄIGUKIRJELDUS ja MOTIVATSIOONIKIRI konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
Märgusõna: "GSK-Office"


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27 mai 2003
Kuulutus sisestati:
20 mai 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

GlaxoSmithKline on üks maailma suuremaid originaalravimeid tootvaid ettevõtteid. Eestis alustati tegevust 1992. aastal, praegu töötab Eestis üle 40 inimese.
Täiendav info www.gsk.com