Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178721

Sekretär-assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

- juhataja assisteerimine

- kliendite kõnedele vastamine, lahenduste koordineerimine

- andmebaasi haldamine, aruannete koostamine

- igapäevane sekretäritöö

Ootused kandidaadile

- hea suhtlemisoskus, kohusetunne ja organiseerimisvõime

- abivalmidus

- täpsus ja korrektsus

- hea arvuti kasutamise oskus

- vene ja inglise keele oskus

- kasuks tuleb eelnev sekretäri/assistendi töö kogemus

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd

- meeldivat ja proffessionaalset kollektiivi

- kaasaegset töökeskonda arenevas firmas

- head töötasu

Lisainfo

Tööaeg: Täistööaeg
Töökoht asub: Tallinnas, Ülemiste Ärimajas

Tööpakkumise number
#178721