Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136192

Sekretär-assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle tööülesanneteks on
-hea meeleolu loomine
- toimetuse juhtkonna assisteerimine,
- dokumentatsiooni ja kirjavahetuse korraldamine
- külaliste vastuvõtmine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame

head suhtlemisoskust, erakordset kohusetunnet ja organiseerimisvõimet,
väga head arvuti kasutamise oskust,
head inglise keele oskust kõnes ja kirjas,
kasuks tuleb eelnev sekretäri- või juhiabi töö kogemus.

Ettevõte pakub

Pakume:

põnevat seltskonda,
piisavalt sportimisvõimalusi ja ühisüritusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks saata CV koos avalduse ja palgasooviga
aadressil Narva mnt 11E 10 151 Tallinn
märgusõna “assistent”.

Tööpakkumise number
#136192

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2008

Eesti Ekspress on esimene eraomanduses ajaleht, mis ilmub juba 16. aastat. Meie missiooniks on uurida tõde, kajastades ühiskonnale olulisi ja valusaid probleeme ning pakkuda lugemisnaudingut selge silmavaatega lugejatele.

Vaata rohkem