Värsked tööpakkumised

Sekretär-assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124231

Tööpakkumise number

124231

Töö kirjeldus

• Telefonile vastamine
• Külaliste vastuvõtmine
• Saabuva ja väljuva kirjavahetuse koordineerimine
• Ametialase dokumentatsiooni koostamine ja haldamine
• Kolleegide abistamine kontoritöös
• Büroo- ja majapidamistarvete tellimine
• Broneeringud (hotellikohad, lennu-, rongi-, laevapiletid jms)

Nõudmised kandidaadile

• Väga hea suhtlemisoskus
• Väga hea vene- ja eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
• Inglise keel suhlustasandil
• Arvuti kasutamise oskus
• Korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

• Huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
• Meeldivat, professionaalset kollektiivi
• Kaasaegseid töötingimusi
• Konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
18. september 2007

OÜ Contimer loodi 1995. aastal. Tänu edukale arengule kuulub Contimer Eesti kolme juhtiva tollilaopidaja ning sega- ja kuivpuistveoste ekspediitorfirma hulka. Oma klientidele pakume kõrgetasemelisi logistilisi teenuseid - rahvusvahelist kaubavedu mere-, raud- ja maantee transpordiga, tolliladustamist ja tolliformaalsuste teostamist.