Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144936

Sekretär- assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide esmane teenindamine ja külaliste vastuvõtt
  • dokumentatsiooni haldamine ja kirjavahetuse korraldamine
  • bürootöös vajalike tehniliste funktsioonide täitmine (koopiate tegemine,
fakside saatmine, telefonile vastamine/suunamine)
  • klientide esmane konsulteerimine telefoni teel
  • maaklerite assisteerimine neid toetavates funktsioonides

Ootused kandidaadile

  • hea suhtlemise ja eneseväljendusoskus
  • teenindusvalmidus ja kiire orienteerumine erinevates situatsioonides
  • korrektsus, täpsus ja kohusetundlikkus
  • vähemalt keskharidus
  • vene ja inglise keel suhtlustasandil

Kasuks tuleb
  • teadmised ettevõtte dokumentatsiooni haldamisest
  • eelnev administratiivtöö kogemus

Ettevõte pakub

  • rõõmsameelset ja asjatundlikku meeskonda
  • uusi võimalusi seniste teadmiste ja kogemuste rakendamiseks
  • koolitusi ja arenguvõimalusi
  • ühisüritusi
  • mitmekülgset tööd ja karjäärivõimalust rahvusvahelises ettevõttes
  • võimalust sooritada töö raames erialane praktika

Tööpakkumise number
#144936

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. märts 2008
Kuulutus sisestati:
18. märts 2008

AS Arco Vara Kinnisvarabüroo on ettevõte mis kuulub 1992.aastal Eestis asutatud Arco Vara gruppi, kelle tegevus hõlmab nii kinnisvara vahendus-, arendus- kui ka ehitustegevust. Firmal on esindused 25 linnas Eestis, Lätis, Leedus, Ukrainas, Bulgaarias ja Rumeenias. Grupis töötab kokku üle 600 inimese. AS Arco Vara Kinnisvarabüroo põhilisteks tegevusvaldkondadeks on kinnisvara vahendus, väikearendus, nõustamine ja haldus.

Vaata rohkem