Värsked tööpakkumised

Sekretär-assistent (EUROOPA NOORED Eesti büroo)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180739

Tööpakkumise number

180739

Töö kirjeldus

Töö sisuks on infoliikumise, asjaajamise ja tehnilise töö korraldamine sihtasutuse Euroopa Noored Eesti büroos.
Peamised tööülesanded on:
• suhtlemine taotlejate ja koostööpartneritega ning infopäringutele vastamine;
• büroo dokumentatsiooni haldamine;
• info lisamine kodulehtedele;
• kolleegide assisteerimine;
• koolituste praktiline ettevalmistus;
• Euroopa Noored Eesti büroo esitlejate töövõttude korraldamine;
• büroo olmeküsimuste lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

• pakutava töö iseloomuga seotud töökogemus;
• erialane ettevalmistus (sekretär-assistent) või kõrgharidus;
• väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus nii eesti kui inglise keeles, kasuks tuleb vene keele valdamine suhtlustasandil;
• väga hea arvuti kasutamise oskus, organiseerimisvõime, head suhtlemis- ja koostööoskused;
• kasuks tulevad varasem kokkupuude programmiga Euroopa Noored ja/või teadmised noorsootöö valdkonnast.

Sekretär-assistendina näeme töötamas inimest, kes on tööülesannete täitmisel iseseisev, korrektne, loov, algatusvõimeline, kollektiiviga arvestav ning kes on valmis Eesti-sisesteks lähetusteks. Töökoht on täistööajaga.

Pakume huvitavat ning vaheldusrikast tööd noorsootöövaldkonnas, meeldivat töökeskkonda ja vastutusrikast tööd noores ning motiveeritud kollektiivis, erialast täiendkoolitust, arengu- ja eneseteostusvõimalusi.

Lisainfo

Euroopa Noored Eesti büroo on Sihtasutuse Archimedes struktuuriüksus, mis koordineerib Euroopa Liidu noorte kodanikuharidusprogrammi Euroopa Noored (ingl. k. Youth in Action) Eestis. Sarnaselt Eestile on rahvuslikud bürood olemas veel 31-es Euroopa riigis. Euroopa Noored Eesti büroo tegutseb aastast 1997.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2009

Sihtasutus Archimedes loodi sõltumatu asutusena 1997. aastal rahvusvaheliste haridus- ja teaduskoostööprogrammide menetlemiseks Eestis. Tänaseks on Archimedesest saanud juhtiv Eesti ja Euroopa Liidu haridust ning teadust vahendav struktuur – Eesti ja Euroopa Liidu haridus- ja teadussüsteemi integreerija koostööprogrammide ja -projektide kaudu ning tingimuste looja programmides osalemiseks läbi kõrghariduse akrediteerimise ja teaduse hindamise.

Archimedes on kasvav ja arenev organisatsioon, Euroopa haridus- ja teadusringkondades tunnustatud partner.