Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343719

Sekretär-asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* dokumentide ringluse ja infovahetuse korraldamine
* müügilepingute ja muu vajaliku materjali vormistamine
* klientide andmebaasi pidamine
* suhtlemine ettevõte klientidega

Ootused kandidaadile

* korretktsus ja hea eneseväljendusoskus
* aktiivsus ja pingetaluvus
* arvuti hea kasutamisoskus
* kasuks tuleb sekretäri töö kogemus ja vene keele oskus
* väga hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

* väljaõpet ning täiendkoolitusi
* põhipalk + tulemustasu
* kaasaegset töökeskonda uues ilusalongis
* huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* tööd meeldivas, arenevas kollektiivis

Lisainfo

Hetkel ajutiselt, puhkuste asendaja.
Sobivusel on võimalik ka töölepingu pikendus.

Tööpakkumise number
#343719

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. mai 2014
Kuulutus sisestati:
23. mai 2014

Oleme eksklusiivse Iisraeli kosmeetika SPA-salong ja müügiesindus Eestis.
DeSheli bränd tuli turule 2008 aastal ja on lühikese aja jooksul võitnud naiste südameid üle kogu maailma: toodetel on ainulaadne koostis, silmatorkav disain ja vaieldamatu kvaliteet ning lisaks sellele hoolitsetakse iga kliendi eest parimal võimalikul moel.
Meie ettevõte pakub luksusklassi kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis on mõeldud näonaha, juuste ja keha hooldamiseks ning noorendamiseks.
Pakume huvitavat tööd ja arenguvõimalusi positiivsele ja töötahtelisele inimesele. Otsime oma sõbralikku meeskonda säravaid kolleege Tartu esindusse.

Vaata rohkem