Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716721

Sekretär-asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  •  Intelligentne ja töökas sekretär-asjaajaja töötab nii kontoris kui ka vajadusel kontorist väljas

  •  Tööülesannete hulka kuulub kirjavahetuse ja dokumentide korrashoid

  •  Kolleegide assisteerimine

  •  Aeg-ajalt messidel ning välimüükidel osalemine

  •  Aeg-ajalt kauba kohaletoimetamine klientidele

Ootused kandidaadile

  •  Vähemalt keskharidus

  •  Paindlik suhtumine tööülesannete täitmisesse

  •  Inglise keele hea valdamine nii kõnes kui kirjas

  •  B-kategooria juhiload koos aktiivse sõidukogemusega

  •  Taiplikkus ja töötahe

  •  Kasuks tuleb pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Sisutihedat ja vastutusrikast tööd

Tööpakkumise number
#716721