Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153945

Sekretär-asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Projektijuhi ja mänedžeride assisteerimine nende igapäevatöös
2. Kontori ladusa toimimise tagamine
- dokumentide kontroll ja registreerimine
- infoliikumise korraldamine (telefon, mail, faks)
- osalemine lepingute, juhiste jms.dokumentatsiooni väljatöötamisel
3. Koosolekute korraldamine ja protokollimine
4. Suhtlemine klientide ja koostööpartneritega

Ootused kandidaadile

1. Eelnev administreeriv töökogemus (sekretär, assistent, juhiabi)
2. Eesti ja inglise keele oskus heal tasemel, venekeele oskus on boonuseks
3. Arvutioskus: MS Office (Word, Excel, MS Outlooke)
4. Viisakas ja avatud suhtleja

Ettevõte pakub

- Töökogemust väikeses rahvusvahelises kollektiivis
- Täistööajaga lepingut
- Kokkuleppeline töötasu olenevalt kandidaadi kogemustest, teadmistest ja palgasoovist
- Telefonikompensatsiooni
- Vajadusel firma auto kasutamise võimalus

Lisainfo

Töökoht asub Muugal
SAVANT annab võrdsed võimalused kõigile tööotsijatele

Tööpakkumise number
#153945

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
30. mai 2008
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Savant on rahvusvaheline ehitus-, projekti- ja kulude juhtimise firma, mis loodi aastal 2002 kogenud professionaalide poolt. Hetkel töötab meie ettevõttes üle 500 inimese Euroopa Liidus ning Venemaal,
Ukrainas ja Kazahstanis.

Savant on projekteerinud ja ehitanud hotelle, kaubandus-ja logistikakeskusi, tootmishooneid, elamurajoone jne.

Vaata rohkem