Värsked tööpakkumised

Sekretär-asjaajaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 96722

Tööpakkumise number

96722

Töö kirjeldus

Potensiaalse kolleegi kohustuste hulka hakkaksid kuuluma infoliikumise korraldamine (telefon, faks, mail, tavapost, siseinfo); asjaajamise korraldamine; assisteerimine; andmete õigsuse kontroll ja sisestamine arvutisse; arhiivitöö ja vormistamise korraldamine; büroo korrashoiu tagamine; kontoritarvete jm tellimine.

Nõudmised kandidaadile

Otsime asjaajamise kogemusega aktiivset asjaliku ja korrektse suhtumisega ning hea koormus- ja stressitaluvusega inimest. Kasuks tulevad hea suuline ja kirjalik väljendusoskus, initsiatiivi olemasolu ja optimistlik sõbralik ning avatud iseloom.

Omalt poolt pakume ausat, avatud ja paindlikku suhtumist, nooruslikku avatud meeskonda, häid töötingimusi, elujaatavaid ja aktiivseid üritusi rutiini peletamiseks. Palk 7000-8000 bruto + lisatasud.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. märts 2007
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2007
Brutopalk:
Alates 7000 kuni 8000 EEK kuus

Premium Tõlkeagentuur on välja kasvanud Premium Tõlkebüroost, mis asutati 1997 aastal. Kümne aastase tegutsemise juures on olnud meie bürool üks, kindel deviis - kiirus, professionaalsus ja kvaliteet. Tänu sellisele suhtumisele on meie tõlkebüroo taganud klientide rahulolu ja püsiva koostöö aastateks. Premium Tõlkeagentuuril on suur tõlkide andmebaas, mis võimaldab meil meie klientide heaks lahendada kõik võõrkeeltega seotud soovid ja probleemid. Oleme veendunud, et suudame täita Teie ootused, mida võimaldab meie personali kompentenstus oma erialal. Tasub teada ka seda, et Premium Tõlkeagentuur pöörab suurt tähelepanu sissetulnud tekstide spetsifiikale ja püüab suunata teksti vastavat eriala hästi tundvale tõlgile. Seepärast oleme suutnud sisse võtta väga vastutusrikkaid ja keerulisi töid ning saavutanud klienti rahuldava eesmärgi.