Värsked tööpakkumised

Sekretär-asjaajaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86433

Tööpakkumise number

86433

Töö kirjeldus

Notari ametitoimingute raamatu registri pidamine, esmase informatsiooni andmine, klientidega suhtlemine, töö erinevate andmebaasidega (äri-, kinnistusraamatu-, ehitis-, rahvastikuregister. jm) ja suhtlemine riiklike registritega ning riigi- ja ametiasutustega, kirjavahetuse pidamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- eesti keele oskust kõrgtasemel ja vene keele oskust kesktasemel
- arvutikasutamise oskust
- kiiret kohanemisvõimet ja õppimistahet
- kohusetunnet, otsustus- ja vastutusvõimet, töövõimet pingeolukorras
- korrektsust ja profesionaalset suhtumist töösse

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- huvitavat tööd
- eneseteostusvõimalust
- võimalusi täiendkoolituseks

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
23. november 2006

NOTARIBÜROO
SIRJE RÕÕM JA LIA MARTENS

Lepingute koostamine, pärimisasjade lahendamine, õigusalase konsultatsiooni andmine, klientidega suhtlemine, töötamine erinevate andmebaasidega.