Värsked tööpakkumised

Sekretär-asjaajaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360132

Tööpakkumise number

360132

Töö kirjeldus

Mamo on kiiresti arenev tervisetoidu kohvikukett Tallinnas. Vajame oma meeskonda toredat, särasilmset ja töökat sekretär-asjaajajat (kontoriassistenti).
Kui sa tunned huvi täisväärtusliku ja maitsva toidu/toidukultuuri vastu, siis Mamo on just Sinu jaoks. Soovime, et naudiksid oma tööd, et töö ei oleks kohustus ning hommikuti saaks ärgata rõõmsa meelega.:)

Töö päevasel ajal 8:00-16:30 esmaspäevast reedeni, nädalavahetused on vabad! (Võimalik esialgu töötada ka väiksema koormusega näiteks 6-tundi päevas.)

Peamised tööülesanded:
-dokumentide haldamine
-saatelehtede/inventuuri sisestamine
-nädalamenüü vormistamine ja muud seotud toimingud
-catering tellimuste vastuvõtmine, vormistamine ja arvete koostamine
-telefonile ja emailidele vastamine
-kiire ja täpne infovahetamine
-koosolekute protokollimine
-vajadusel teenindaja asendamine

Nõudmised kandidaadile

Ootame, et meie kontoritöötaja armastaks oma tööd: pabereid, numbreid ning samuti inimestega suhelda. Oleks avatud, sõbralik ning oma töös kiire ja korralik. Vaja on head organiseerimisvõimet ning oskust oma töid planeerida. Kasuks tuleb ka eelnev töökogemus kontoris.

Kuna meie meeskond on väga multifunktsionaalne, soovime ka, et meie kontoritöötajad oleksid vajadusel valmis täitma teenindaja ametikohustusi (kiirel lõunasel ajal) kohvikus. Tööd ei tohi karta. Tööle asudes on tarvis omada ka kehtivat tervisetõendit.

Soovime leida püsivat töötajat pikaks-pikaks ajaks, kes sooviks ja suudaks meiega samas tempos areneda. :)

NB! Kaaskiri CV-d esitades on kohustuslik. Seega kirjuta meile, miks just Sina sobid sellele töökohale ning mida Sa meilt ootad.

Pakume tööd argipäeviti, nädalavahetused ja riigipühad on vabad. Tööaega päevasel ajal ning paindlikute kellaaegadega (kui on ikka vaja mõni päev hiljem tulla või varem minna, siis ei ole hullu - meile on oluline, et töö saaks tehtud). Oleme vastutulelikud ning mõistvad. Tasuta sportimisvõimalusi. Toredaid tööüritusi ja nooruslikku kollektiivi.

Lisainfo

Elu on liiga lühike, et kolmandik magada, kolmandik tööl mööda saata ning ainult kolmandik elada. Ela ja tööta nii, et iga hetk oleks tähenduslik ja nauditav. :)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
21. november 2014
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 500 kuni 600 EUR kuus

Eesti esimene tervisliku kiirtoidu kett Mamo Tallinna kesklinnas otsib kontoriassistenti! Mamo on kiiresti arenev toidukett ning asub nüüdsest juba kolmes kohas: Liivalaia 14 (Swedbank peahoone), Roosikrantsi 11 (Šveitsi maja) ja Tornimäe 5 Ärikeskuses (Swissotelli kõrval).

Mamo ülesandeks on teha kiirustavale inimesele võimalikult lihtsaks ja vaevatuks täisväärtusliku toidu kättesaamine. Mamost leiab ainult kõige värskemat ja läbimõeldumat toitu nii kontoriinimene kui ka niisama puhkaja. Kõike saab ka kaasa osta! Lisaks pakub Mamo ka catering teenust.