Värsked tööpakkumised

Sekretär-asjaajaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 63778

Tööpakkumise number

63778

Töö kirjeldus

kontori sujuva toimimise tagamine,
toimimiseks vajalike teenuste sisseostmine,
igapäevase asjaajamise korraldamine,
külaliste vastuvõtmine,
telefonisuhtlus,
informatsiooni edastamine ja suunamine,
soovi korral saab kätt proovida ürituste korraldamisest kontori sisustamiseni.

Nõudmised kandidaadile

väga hea suhtleja - tolerantne, kõrge stressitaluvuse ja hea kohanemisvõimega
korrektne, kohusetundlik, lojaalne, vastutustundlik
kasuks tuleb eelnev töökogemus sekretärina, administraatorina, klienditeenindajana
eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
inglise keele oskus tasemel, mis võimaldab tööalaselt tõrgeteta suhelda nii suuliselt kui kirjalikult
heal tasemel kogenud arvutikasutaja
huvitatud sekretäri tööst ning meiega liitumisest motiveeritud

Sul avaneb võimalus töötada edukas stabiilse arenguga ettevõttes.

Kui jagub ideid, oskusi ja teadmisi, saad kaasa rääkida meie igapäevaelu paremaks muutmises ja muutuste elluviimises.

Pakume konkurentsivõimelist palka ja väga head töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. mai 2006
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2006

Leo Burnett Grupp Eesti on Baltikumi juhtiv turunduskommunikatsiooni agentuuride grupp. Agentuuri põhimeeskond alustas Eesti reklaamiturul 1991.a., alates 1997.a. kuulub firma globaalsesse reklaamiketti Leo Burnett Worldwide.
Me oleme noored, avatud ja loova ellusuhtumisega, me areneme kiirelt ja peame lugu tublidest töötegijatest.