Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299141

Sekretär-asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

LPS Sekretäri põhiülesanneteks on:

* Klientide koordineerimine ja nende nõustamine;

* Firma esindamine ning suhtlemine koostööpartneritega;

* Kontori igapäevane juhtimine;

* Külaliste vastuvõtmine ja teenindamine;

* Meelelahutusürituste ja tähtpäevade korraldamine;

* Jooksvate turundus- ja haldusülesannete täitmine;

* Tõlketööd (eesti-vene-inglise).

Ootused kandidaadile

Sina sobid meie sõbralikku ja töökasse meeskonda, kui

+ Omad eelnevat töökogemust klienditeeninduse valdkonnas;

+ Oled aktiivne, kohusetundlik ja positiivse suhtumisega;

+ Talud pingelist, kuid huvitavat tööd;

+ Oled loominguline ja produktiivse mõtteviisiga;

+ Omad väga head eesti, inglise ja vene keele oskust.

Ettevõte pakub

+ Stabiilset sissetulekut kasvava tendentsiga;

+ Kogemust tugevas ning arenevas ettevõttes;

+ Mitmekesist, sõbralikku ja abivalmis meeskonda;

+ Töökohta kaasaegses kontoris Tallinna Vanalinnas.

+ Aitame leida arengu- ja enesetäiendamisevõimalusi (turundus-, juhtimis-, haldus- või personalivaldkonnas);

Pakume karjäärivõimalust meie ettevõttes

Lisainfo

LPS koosneb andekatest, aktiivsetest ja töökatest inimestest, kes töötavad nii isikliku, kui ka firma edukuse nimel. LPS ´i moto on:
Töötame inimestega ja inimeste heaks!

Kui ka sina oled sama iseloomuga ja põhimõtetega inimene, siis sobid meie meeskonda.

Tööpakkumise number
#299141