Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60154

Sekretär-asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiülesanne on kohtutäituribüroo igapäeva asjaajamise korraldamine (kirjavahetus, suhtlemine kulleriga, telefonile vastamine, klientidega suhtlemine, arhiivi pidamine, sularaha vastuvõtmine, tõendite väljastamine, muud jooksvad ülesanded). Töökoht kaasaegses kontoris, väikses kollektiivis.

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskhariduse või kesk-erihariduse olemasolu
- arvutikasutamise oskus (excel, world, explorer, outlook express)
- vene keele oskus kesktasemel
- soovitav eelnev sekretärina töötamise kogemus
- iseseisva töö tegemise võime
- valmisolek lahendada pingelisi olukordi

Ettevõte pakub

häid võimalusi kogemuste ja teadmiste omandamiseks
pingelist ja huvitavat tööd
tööle vastavat töötasu

Lisainfo

Tööaeg kella 8.30-17. Büroo asub kesklinnas.

Tööpakkumise number
#60154