Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #116172

Sekretär-asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma toredasse kollektiivi SEKRETÄRI,
kelle esmasteks ülesanneteks on :

  • juhtkonna ja kontoritöötajate assisteerimine;
  • asjaajamine:
  • saabuva informatsiooni töötlemine ja edastamine;
  • müügitöö koormuse hajutamine;
  • kontorikorralduse haldamine;

Ootused kandidaadile

  • sōbralik ja koostöövalmis;
  • korrektne ja kohusetundlik;
  • oskab eesti-,inglise- ja vene keelt;
  • omab teadmisi dokumendihaldusest;
  • tunneb enimkasutatavaid arvutiprogramme;
  • kasuks tuleb eelnev sekretäritöö kogemus vōi sekretär/asjaajaja eriharidus

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset ja vastutusrikast tööd;
  • Sōbralikku ja toetavat kollektiivi;
  • arenemis- ja koolitusvōimalusi;
  • konkurentsivōimelist töötasu;

Lisainfo

Asukoht: Tallinn, Mustamäe

Kui Sulle tundub, et oled ōige inimene, siis saada oma CV koos kaaskirjaga hiljemalt 01.08.2007.

Tööpakkumise number
#116172

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2007
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2007

Oleme 1993. aastal asutatud tööstuskaupadest esmatarbekaupade turundus-, müügi- ja esindusettevõte. Meie kaubamärgid on Lotus Professional, Johnson&Johnson, S.C. Johnson, Mayeri, Lindner, Frieb, Huhtamaki, Papstar, Estiko, jt.

Vaata rohkem