Värsked tööpakkumised

Sekretär-asjaajaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 626351

Tööpakkumise number

626351

Töö kirjeldus

Otsime positiivset, kiire taibuga ning pikaajalise karjääri püstitamise sooviga inimest.

Töö hakkab olema väga huvitav ja tulemusrikas. Otsime iseseisvat ja vastutustundlikut inimest kes
+ omab vähemalt C1 taset eesti ning B1 taset vene ja inglise keele oskustes!*
+ oskab suhelda klientide- ja partneritega professionaalsel tasemel (telefonikõned, kohtumised, kirjavahetus);
+ oskab koostada ärikirju ja dokumente ning neid korras hoida;
+ on valmis vastutama kontori seisukorra eest;
+ on kaastöötajatele ja juhtkonnale alati abivalmis;
+ suudab iseseisvalt lahendada tööülesandeid (klientide probleeme);
+ suudab olla esinduslik firma nägu nii klientide, koostööpartnerite kui ka meeskonna liikmete ees.

* - vastava keelte oskuste puudumisega kandidaat jääb kahjuks meie valikust välja!

Nõudmised kandidaadile

Soovime sinuga alustada mahukat tegevust, kui

  • omad stressitaluvust ja oskad asju kontrolli all hoida;
  • julged raha teeninda ja tahad areneda meie firmas;
  • oled aktiivne suhtleja ning pingelised ja keerukad olukorrad ei heiduta Sind;
  • NB! oskad väga hästi eesti keelt ja inglise-, vene keelt piisavalt hästi, et aktiivselt suhelda;
  • oled meeldiv ja positiivse suhtumisega inimene.

KASULIK OLEKS:
  • kui oled läbinud sekretäri kursused või oled kõrghariduse omandamisel kinnisvara, ari, majandus või muus sarnases valdkonnas,
  • omad kogemust ehitusvaldkonnas,
  • oskad lugeda ja mõista ehitusprojekte, jooniseid ja plaane.

  • Unikaalset võimalust saada osaks GloReal KINNISVARA laienemisest nii Eestis kui ka välisriikides;
  • põnevat ja vaheldusrikkast tööd kiiresti arenevas firmas;
  • võimalust suhelda rahvusvahelisel tasemel;
  • firmasisest arenguvõimalust;
  • meeldivat ja sõbralikku töömeeskonda;
  • NB! motiveerivat ja kiiresti kasvavat palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
7. november 2019
Brutopalk:
1000.00 - 1700.00 €/kuus

GloReal KINNISVARA on ettevõte, millest algab Sinu edukuse teekond! Töötades antud firmas Sa kasvatad kogemusi, arendad teadmisi ning kogud meeldivaid elamusi, mis rikastuvad sind nii emotsionaalselt kui ka rahalises mõttes.
GloReal KINNISVARA on kiiresti arenev ning suure potentsiaaliga ettevõte, mis ei ole ainult kinnisvarabüroo vaid uus mõtteviis antud valdkonnas!
Pakume Sulle võimalust nimetatud mõtteviisi täiendada!

GloReal KINNISVARA põhimotto on

Professionaalne | Usaldusväärne | Alati abivalmis!