Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148238

Sekretär-asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda rõõmsameelset ja aktiivset sekretär-asjaajajat, kellest oleneb infoliikumine nii peakontoris kui ka peakontori ja turuorganisatsioonide vahel. Sekretär-asjaajaja on esmases kontaktis ettevõtte külaliste ja koostööpartneritega ning ta lahendab jooksvaid küsimusi, mis on seotud erinevate ürituste ettevalmistamise ja korraldamisega.

Peamised töökohustused
- dokumendihalduse ja infovahetuse korraldamine
- külaliste vastuvõtt ning teenindamine
- majutuse organiseerimine väliskülalistele
- viisade vormistamisega seotud asjaajamine
- erinevate ürituste (koosolekud, koolitused, jm) ettevalmistamine ja korraldamine

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus või selle omandamine õpingute lõppjärgus
- vene keele oskus tööalasel suhtlustasandil
- hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
- väga hea suhtlemisoskus
- hea suuline ja kirjalik väljendusoskus
- tööks vajalik arvutikasutamisoskus
- meeskondlik ja koostöövõimeline
- kiire ja paindlik tööülesannete täitmisel
- eelnev töökogemus sekretärina või assistendina

- väljakutset osaleda rahvusvahelise rõivakaubanduskontserni arengus
- toetavat ja professionaalset meeskonda
- sisemise karjääri võimalust
- stabiilset töökeskkonda ja pikaajalist töösuhet
- võimalust osaleda koolitustel, s.h. koolitusprogrammis Retail Academy

Lisainfo

Kandideerimiseks saata oma CV Baltika Grupi kodulehe www.baltikagroup.com kaudu hiljemalt 28. aprilliks.
Konkursi kohta lisainformatsiooni saamiseks pöördu asjaajamisbüroo juhi Juliana Sugurova poole telefonil 6302 731 või e-posti aadressil personal(ät)baltikagroup.com

Tööpakkumise number
#148238

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2008

Baltika Grupp on rahvusvaheline rõivakaubanduskontsern, mille emaettevõtteks on AS Baltika (www.baltikagroup.com). Grupile kuuluvad rõivabrändid Monton, Baltman, Mosaic ja Ivo Nikkolo, mille vahel jaotuvad üle 128 kaupluse seitsmes riigis – Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Ukrainas, Venemaal ja Tšehhis.

Vaata rohkem