Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63290

Sekretär-asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

asjaajamine ja dokumendihaldus
infovahetus
vastuvõttude ja välislähetuste korraldamine
firma professionaalne esindamine

Ootused kandidaadile

arvuti kasutamise oskus
korrektne, täpne ja vastutusvõimeline
hea ja avatud suhtleja

keeleoskus 1. eesti keel ( kõnes väga hea/ kirjas väga hea)
Vajalik inglise ja vene keele valdamine suhtlustasandil

Nõutav arvutiprogrammide valdamine MS Word, Exel, Outlook

Ettevõte pakub

õppimis ja arenemisvõimalusi
kaasaegset töökeskkonda
huvitavat ja pingelist tööd
ametile ja oskustele vastavat palka

Lisainfo

Otsime asendajat lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asemele.

Tööpakkumise number
#63290