Värsked tööpakkumised

Sekretär-asjaajaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 113067

Tööpakkumise number

113067

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tubli ja asjalikku sekretäri, kes:
• korraldab kontoritööd ja asjaajamist
• assisteerib tegevjuhti
• vastab telefonikõnedele
• korraldab külaliste ja koostööpartnerite vastuvõtmisi
• ja tegeleb paljude muude erinevate ja põnevate ülesannetega

Nõudmised kandidaadile

Meie firma sekretäriks kandideerimise eelduseks on:
• eelnev töökogemus abivalmi, viisaka ja rõõmsameelse sekretärina
• hea suhtlemis- ja väljendusoskus eesti, soome ja inglise keeles, nii kõnes kui kirjas
• hea pingetaluvus, kohusetundlikkus
• loovus, iseseisev algatus- ja otsustusvõime
• arvutioskus
• autojuhilubade omamine

Pakume huvitavat ja rutiinivaba tööd laevafirma rahvusvahelises meeskonnas.
Soodustused reisimisel.

Lisainformatsiooni firma tegevusala ja teenuste kohta leiad meie koduleheküljelt www.njl.ee

Lisainfo

Kandideerimiseks saada meile oma CV koos palgasooviga!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2007

AS Nordic Jetline on Eestis registreeritud laevafirma, mis on asutatud 1997.a. novembris. Opereerime kahe autokatamaraaniga Nordic Jet ja Baltic Jet Tallinn-Helsingi vahelisel laevaliinil.